Sanal Sınıf Uzaktan Eğitim
Eğitim
Teklif İste Süre Hesapla
Teklif İste

Kurumsal

İDEAL İSG, 1998 yılında Ankara’da kurulmuştur. İş sağlığı ve güvenliği kavramının henüz gelişmeye başladığı o yıllarda, çalışanların sağlıklarının korunması, işyerlerinde iş güvenliğinin sağlanması ve farkındalığın artırılması adına çok önemli projelere imza atmıştır. Yürüttüğü danışmanlık, eğitim çalışmaları ile ülke çapında çok sayıda kurumsal firmaya sunduğu bilimsel, nitelikli ve özgün hizmetleri ile hızla büyümeye devam etmiştir.
İş sağlığı ve güvenliği alanında bir çok “ilk” leri gerçekleştiren İDEAL İSG, 2010 yılında kurduğu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından Onaylı ilk Ortak sağlık ve Güvenlik Birimini ünvanına sahiptir. Ardından 2010 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından Onaylı İşyeri Hekimliği ve İş güvenliği uzmanlığı Eğitim Kurumlarını; Ankara ve Aksaray İllerinde Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı İlkyardım Eğitim Merkezlerini kurmuştur. Bugün, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Mesleki Eğitimler, danışmanlık hizmetleri, laboratuvar ve ekipman kontrolleri gibi birçok kapsamlı konuda faaliyet gösteren İDEAL İSG, uzman kadrosunu geliştirerek ve kalitesini her geçen gün artırarak hizmetlerine devam etmektedir

Endüstriyel Hijyen alanında da faaliyet gösteren ve bu konuda ülkemizde lider olmayı hedefleyen İDEAL İSG, Amerika Birleşik Devletleri’nin OSHA Standartlarına uygun akredite ortam analiz ve ölçüm testlerini yapan laboratuvar hizmetleri vermek üzere alanında uluslararası ölçekçe tanınan dünya lideri Analytic Firması ile ortaklık kurarak hizmet standartlarını bir üst seviyeye taşımıştır.

Aynı zamanda Kişisel Koruyucu Donanımlar konusunda Ankara ,Kayseri , Marmara ve Çukurova Bölgelerinde faaliyete gösteren İDEAL İSG ; imalat, ithalat, ihracat faaliyetlerini yürüten ve dünya çapında üretici firmaların Türkiye Yetkili Distribütörlüğünü yapan İdeal İSG, 2014 yılının ilk yarısında Ankara Ostim’de 2. Şubesini açıp , perakende satışa yönelik mağazasıyla da müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar, bine yakın firmada yüzbini aşan sayıda çalışana güvenilir ve doğru bilgiyi ulaştıran İdeal İSG, deneyimli uzman ve hekim kadrosu; profesyonel satış ekibi ve yöneticilerinden oluşan geniş bir ekip ile hizmet etmektedir.

On yedi senelik bilgi birikimimizi paylaşmak, hizmet ağımızı genişleterek Türkiye'nin dört bir yanında müşterilerimize yaşattığımız memnuniyeti İstanbul ve çevre illerdeki müşterilerimize daha kolay ulaştırmak amacıyla 2015 yılı itibariyle İdeal İSG İstanbul olarak faaliyetimize başladık. Dinamik, yenilikçi, uluslarası deneyim sahibi, uzman ve "İdeal"ist ekibimizle, insan odaklı anlayışımızla hizmetinizdeyiz

İDEAL İSG olarak hizmet verme fırsatı bulduğumuz müşterilerimize ve değerli ekiplerine teşekkür ediyor; onlarla birlikte yola devam etmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Sizlerle birlikte hep daha iyiye…

Sağlıkla ve Dostlukla.

Dr. Şenay Özdemir PhD.

Kurucu